O NÁS

U studánky poznání – Centrum popularizace ochrany přírody

U studánky poznání je centrum zaměřené na environmentální vzdělávání dětí, mládeže a široké veřejnosti. Nabízí také prostor pro prezentaci ochranářských projektů a vytváří příležitosti pro setkávání odborníků, studentů, dětí a všech, které pojí zájem o přírodu. Posláním centra je probouzet pozitivní vztah k přírodě a inspirovat k její ochraně. Náš lektorský tým tvoří přední čeští ochránci přírody s mnohaletými terénními zkušenostmi z celého světa. Vždy tu na Vás bude čekat terénní zoolog, ochránce přírody nebo třeba expert na technologii vody.

Centrum je novým projektem České koalice pro ochranu biodiverzity – CCBC a navazuje na výchovně vzdělávací program CCBC do škol, díky kterému od roku 2018 navštěvují naši lektoři školy po celé České republice. Těší nás, že nyní školy a veřejnost můžeme přivítat my u nás – v centru U studánky poznání.

CCBC je dlouhodobě fungující nadační fond podporující české neziskové organizace a projekty působící v oblasti ochrany přírody a pomoci druhým v ČR i ve světě. Velká část naší energie je směřována do vzdělávání dětí, mládeže a široké veřejnosti. Ročně realizujeme přes čtyři desítky vzdělávacích aktivit s celkovou návštěvností 3 800 osob ročně. Na nabídce vzdělávacích aktivit v centru U Studánky poznání se podílí lektoři z těchto organizací:

Pureself
Save – Elephants.org
Lestari
Včelí stráž
H2Ospodař!
Zátoka nosatých opic
Česká zemědělská univerzita
Česká koalice pro ochranu biodiverzity
ZOO Liberec

TÝM

Kristýna Nováková
ředitelka CCBC
kristyna.novakova@ustudankypoznani.cz

Alena Klézlová
koordinátor vzdělávání pro školy
alena.klezlova@ustudankypoznani.cz

Tadeáš Toulec
produkce
tadeas.toulec@ustudankypoznani.cz

Eva Karbanová
tisková mluvčí
eva.karbanova@ustudankypoznani.cz

KONTAKT

info@ustudankypoznani.cz
+420 723 948 312

OVENECKÁ 332/38, PRAHA 7, 170 00
GPS: 50.101720979981565, 14.423693617570125

NAPIŠTE NÁM

  ODEBÍREJTE NÁŠ NEWSLETTER


   Přihlásit se k newsletteru

   Zřizovatel:

   Hlavní partner projektu:

   Partneři CCBC: